در این مطلب قصد دارم که یه معرفی یک از برترین فیلم های سال 2019 یعنی فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس (Todd Phillips) و بازیگری خیره کننده زیبا و فوق العاده واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر و رابرت دنیرو (Robert De Niro) در نقش موری فرانکلین یک مجری برنامه آخر شب اشاره کرد و در آخر هم یکی از برترین سایت ها در زمینه دانلود زیرنویس فیلم و زیرنویس سریال  را به شما معرفی کنیم که در حرفه و زمینه کاری خود و دانلود زیرنویس بسیار حرفه ای و فعال است امیدوارم از این مقاله لذت ببرید.

 

2019 Joker

داستان فیلم 2019 Joker

داستان فیلم و وقایع آن در سال ۱۹۸۱ در شهر گاتهام رخ میدهد،داستان اصلی آن د رباره ی مردی به نام آرتور فلک با بازی واکین فینیکس است که به همراه مادر خود که پنی فلک نام دارد در شهر گاتهام زندگی می‌کند. آرتور برای امرار معاش و اداره زندگی خود به عنوان دلقک در مهمانی‌های مختلف کار میکند. گاتهام  که غرق در جرم و جنایت شده و بیشتر همه قشر فقیر جامعه را مورد فشار قرار داده است و با جرم و جنایت‌های سازمان‌یافته مواجه شده و فقر و بیکاری مردم شهر از جمله آرتور فلک را آزار می‌دهد. آرتور که به یک اختلال عصبی غیر ارادی عاطفی دچار است و در مواقعی که کنترل خود را از دست می‌دهد، به طرز غیر قابل کنترلی شروع به خندیدن میکند. آرتور که در وضعیت بدی هم از از نظر مالی و هم از نظر روحی به سر می‌برد، بعد از اتفاقاتی از جمله مورد حمله قرار گرفتن توسط خلافکاران و سارقان گاتهام، تصمیم می‌گیرد که روش زندگی خود را تغییر دهد که این اقدامات او به مرور باعث شورش مردم فقیر علیه ثروتمندان در گاتهام می‌شود.داستان فیلم در سال ۱۹۸۱ و شهر گاتهام سیتی رخ می‌دهد و داستان زندگی کمدین شکست‌خورده‌ای به نام آرتور فلک را دنبال می‌کند که بعد از تجربه‌های تلخ متعدد وارد دنیای جرم و جنایت شده و با لقب جوکر به شهر بازمی‌گردد. واکین فینیکس نقش جوکر را در این فیلم بازی کرده‌است؛ بدین ترتیب او بعد از سزار رومرو، جک نیکلسون، هیث لجر و جرد لتو پنجمین شخصی است که در یک اثر سینمایی این نقش را ایفا کرده‌است. رابرت دنیرو، زازی بیتز، فرانسیس کانروی و مارک مارون دیگر بازیگران فیلم هستند.

 دانلود زیرنویس فیلم 2019 Joker
دانلود زیرنویس فیلم 2019 Joker


خب حالا میرسیم به بحث دانلود زیرنویس برای دانلود زیرنویس فیلم 2019 Joker و دسترسی به آرشیو تمامی زیرنویس های فیلم های سینمایی و سریال های محبوب دنیا مطابق با تمامی کیفیت ها میتوانید به سایت دانلود زیرنویس فیلم و سریال یعنی سایت بلکس ساب  مراجعه کنید بعد از حواشی فیلتر شدن سایت های دانلود فیلم و مجوز گرفتن برخی از سایت ها باز هم امکان دسترسی بسیاری به فیلم و تمای سریال باز شده و بازار تماشای فیلم دوباره رونق گرفته است. در این سایت به صورت مجزا تمامی زیرنویس ها برای سریال و فیلم جداگانه تفکیک شده است و میتوانید فیلم و سریال مورد نظر خود را در قسمت جستوجو سرچ کنید و با توجه به کیفیت و انکودر مورد نظرتان زیرنویس فارسی فیلم و سریال مد نظر خود را دانلود کنید.در این بخش ها که هر روزه آپدیت میشوند و بعد از قرار گرفتن این فیلم ها و سریال زیرنویس شان در سریعترین زمان ممکن برای دانلود قرار داده میشود.